Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé

Objednejte se

Služby

 Preventivní zubní prohlídka

K časnému zachycení zubního kazu je vhodné navštěvovat zubního lékaře na preventivní prohlídku jednou za půl roku, a to i u dětí již od 1 roku.  Při prohlídce vám lékař důkladně vyšetří každý zub, zhodnotí stav dásní a kosti. Pro odhalení i mezizubních kazů je možné zhotovit malý rentgenový snímek přímo na křesle v zubní ordinaci. Obě naše ordinace jsou totiž vybaveny intraorálním rentgenem. Dále vám lékař zhotoví léčebný plán a navrhne způsob léčby.

 

 Dentální hygiena

Nejlepší léčba je prevence, proto nepodceňujte důležitost dentální hygieny. Při dentální hygieně se naučíte jak správně čistit zuby. Boudou vám doporučeny správné pomůcky a techniky. Někdy to může být docela věda. Pozitivní výsledky však při správné technice čistění zubů uvidíte velice brzy. Tak budete předcházet i častému problému, a to je gingivitida, tedy zánětu dásní. Ten se projevuje krvácením dásní při běžném čištění zubů. Při pravidelných návštěvách dentální hygienistky a při správném čištění zubů nemůže u vás dojít k parodontóze a následnému vypadání zubů.

Hygienistka vás zbaví zubního kamene, vyčistí pigmenty ze zubů a může vám vykouzlit zářivý úsměv pomocí domácího či ordinačního bělení.

Pro dokonalý vzhled a zdraví vašich zubů navštěvujte dentální hygienu dvakrát do roka.

 

 Bělení zubů

Nové ordinační bělení ZOOM včetně domácího bělení. Systém Philips Zoom nejen prokazatelně vybělí zuby o osm odstínů, ale je také zcela bezpečný. Zatímco jiné výrobky pro bělení mohou poškodit vaše zuby a dásně, systém Philips Zoom s podpůrnou sloučeninou ACP skutečně propůjčuje vašim zubům větší lesk a chrání sklovinu.

Ordinačnímu bělení předchází kompletní dentální hygiena a nyní nově hygiena AirFlow – jedná se o šetrný způsob čištění povrchu zubu za pomoci vody, vzduchu a mikročástic sody nebo vápníku. Tato metoda dokáže dočasně zbavit zub nežádoucích zabarvení i zubního plaku. Používáme prášek z bikarbonátu sodného pro supragingiválního odstranění plaku a pigmentace s ovocnými příchutěmi.

Jak to funguje?

Náš postup bělení byl zdokonalován mnoho let, aby vám zajistil nejbělejší zuby tím nejbezpečnějším možným způsobem. Dásně jsou pečlivě chráněny speciální vrstvou, ještě než váš zubní specialista použije náš jedinečný bělicí gel s peroxidem vodíku. Peroxid vodíku rozbíjí molekulární vazby způsobující skvrny na zubech a také v nich. Intenzivní světlo akcelerátoru LED systému Philips Zoom WhiteSpeed Whitening ozařuje bělicí gel, takže celý proces je ještě rychlejší a dochází ke zlepšení výsledků bělení až o 40 %.

Naše znalosti osvětlení využité při bělení

Systém Philips Zoom využívá technologii aktivovanou světlem pro dosažení lepších výsledků. Je klinicky prokázáno, že naše technologie LED vybělila zuby až o 8 odstínů za 45 minut. Je o 40 % efektivnější než systémy neaktivované světlem.

Bílý úsměv je zdravý úsměv

Díky systému Philips Zoom je bělejší úsměv také zdravější úsměv. Naše výrobky pro bělení v ordinaci a naše přípravky Zoom pro domácí použití jsou jedinými ošetřeními pro bělení zubů, které využívají ACP (amorfní fosforečnan vápenatý), který se klinicky osvědčil při snižování citlivosti, ochraně skloviny a zlepšení lesku a hladkosti zubů u pacientů*. *in vitro

Profesionální bělení pro nejlepší a nejbezpečnější výsledky

Systém Philips Zoom je k dostání pouze v ordinacích zubních lékařů, aby byla zajištěna optimální bezpečnost. Dodává se jako osm různých typů ošetření a síly, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a citlivosti.

 

Implantáty- náhrada chybějícího zubu

Je pro vás protéza ve vašem věku nepřijatelná? Naše ordinace vám nabízí vysoce estetickou a funkční alternativu, která řeší vaše problému přímo na míru, a to jsou implantáty od společnosti Straumann. Zubní implantát je umělá náhrada chybějícího zubu, který se upevní, podobně jako vaše vlastní zuby, přímo do čelisti. Implantát je vyrobený z titanu, který je biologicky kompatibilní kov. To znamená, že není toxický a tělo ho dobře snáší.

Na upevněný implantát se připevní korunka, která je vysoce estetická a nikdo nepozná, že tento zub není váš vlastní.

Velkou výhodou zubních implantátů je, že se opravdu chová jak váš vlastní chrup. Nemějte strach z vypadnutí, bezstarostně se smějte a s chutí se zakousněte do jablka.

Implantát neřeší jen jeden zub, ale lze ho použít k lepšímu upevnění zubní náhrady nebo vytvářet můstky, a tak řešit větší úseky chybějícího chrupu.

Při zájmu o zubní implantát se prosím objednejte na konzultaci.

 

 Stomatochirurgie

Neví si váš zubní lékař s vytržení osmiček nebo potřebujete větší chirurgický zákrok ve vašich ústech? U nás v Laila Clinic nabízíme našim registrovaným i cizím pacientům chirurgické služby.  Nemějte strach z boleti, chirurgické zákroky jsou vždy provádění s anestezií.

 

Ceník služeb zde

Výhody naší kliniky

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci

Bezbolestné a rychlé ošetření

Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy

Naplánování individuálního plánu léčby

Časová flexibilita

Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti

Partneři

VZP
Česká průmyslová
OZP
RBPZP
ZMPVCR
ZPSKODA