Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé

Objednejte se

Bělení zubů

Nové ordinační bělení ZOOM včetně domácího bělení. Systém Philips Zoom nejen prokazatelně vybělí zuby o osm odstínů, ale je také zcela bezpečný. Zatímco jiné výrobky pro bělení mohou poškodit vaše zuby a dásně, systém Philips Zoom s podpůrnou sloučeninou ACP skutečně propůjčuje vašim zubům větší lesk a chrání sklovinu.

Ordinačnímu bělení předchází kompletní dentální hygiena a nyní nově hygiena AirFlow – jedná se o šetrný způsob čištění povrchu zubu za pomoci vody, vzduchu a mikročástic sody nebo vápníku. Tato metoda dokáže dočasně zbavit zub nežádoucích zabarvení i zubního plaku. Používáme prášek z bikarbonátu sodného pro supragingiválního odstranění plaku a pigmentace s ovocnými příchutěmi.

 

Jak to funguje?

Náš postup bělení byl zdokonalován mnoho let, aby vám zajistil nejbělejší zuby tím nejbezpečnějším možným způsobem. Dásně jsou pečlivě chráněny speciální vrstvou, ještě než váš zubní specialista použije náš jedinečný bělicí gel s peroxidem vodíku. Peroxid vodíku rozbíjí molekulární vazby způsobující skvrny na zubech a také v nich. Intenzivní světlo akcelerátoru LED systému Philips Zoom WhiteSpeed Whitening ozařuje bělicí gel, takže celý proces je ještě rychlejší a dochází ke zlepšení výsledků bělení až o 40 %.

 

Naše znalosti osvětlení využité při bělení

Systém Philips Zoom využívá technologii aktivovanou světlem pro dosažení lepších výsledků. Je klinicky prokázáno, že naše technologie LED vybělila zuby až o 8 odstínů za 45 minut. Je o 40 % efektivnější než systémy neaktivované světlem.

 

Bílý úsměv je zdravý úsměv

Díky systému Philips Zoom je bělejší úsměv také zdravější úsměv. Naše výrobky pro bělení v ordinaci a naše přípravky Zoom pro domácí použití jsou jedinými ošetřeními pro bělení zubů, které využívají ACP (amorfní fosforečnan vápenatý), který se klinicky osvědčil při snižování citlivosti, ochraně skloviny a zlepšení lesku a hladkosti zubů u pacientů. 

 

Profesionální bělení pro nejlepší a nejbezpečnější výsledky

Systém Philips Zoom je k dostání pouze v ordinacích zubních lékařů, aby byla zajištěna optimální bezpečnost. Dodává se jako osm různých typů ošetření a síly, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a citlivosti.

 

Výhody naší kliniky

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci

Bezbolestné a rychlé ošetření

Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy

Naplánování individuálního plánu léčby

Časová flexibilita

Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti

Partneři

VZP
Česká průmyslová
OZP
RBPZP
ZMPVCR
ZPSKODA